Caše i flaše 1.000 ml PET-flaša 'Everytime', plastika, grlo: 28/410

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 1000 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 80 mm |
| Težina | 39 g |
| Visina | 265 mm |
| Volumen - pun do vrha | 1074 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PET |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | 28/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 1000 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 80 mm |
| Težina | 39 g |
| Visina | 265 mm |
| Volumen - pun do vrha | 1074 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PET |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | 28/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

1.000 ml PET flaša „Everytime“ – elegantna, funkcionalna i višestruko upotrebljiva
Proizvodna serija „PET GPI 410“ kompanije Flaschenland obuhvata visokokvalitetne, okrugle plastične posude od PET-a, koje su posebno dizajnirane za raznovrsne primene u punjenju i pakovanju. Glavna karakteristika ove serije je robusna, a opet lagana PET flaša „Everytime“ zapremine 1.000 ml sa standardizovanim grlom 28/410, koja garantuje sigurno i praktično rukovanje. Flaše iz ove proizvodne porodice izrađene su od providnog PET plastike, koja se odlikuje visokom otpornosti na lom i hemijsku postojanost. Sa zapreminom od 1.000 ml, pružaju dovoljno prostora za različite tečnosti. Grlo 28/410 kompatibilno je sa mnogim vrstama zatvarača, što povećava fleksibilnost prilikom punjenja i zatvaranja.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























