Caše i flaše 1.500 ml PET-kanta 'Dana', kvadratna, plastika, grlo: 100/400

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 1500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Težina | 76 g |
| Visina | 168 mm |
| Volumen - pun do vrha | 1720 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PET |
| Širina | 112 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | 100/4 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 1500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Težina | 76 g |
| Visina | 168 mm |
| Volumen - pun do vrha | 1720 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PET |
| Širina | 112 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | 100/4 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Dana – svestrana PET kutija za sigurnu pohranu
Pravougaona PET kutija Dana kombinuje velik kapacitet sa praktičnom funkcionalnošću i idealna je za čuvanje različitih proizvoda. Dostupna u veličinama od 1500 i 3000 ml, pruža dovoljno prostora za hranu, suve namirnice ili druge sadržaje. Zahvaljujući velikom kvadratnom obliku, raspoloživi prostor za skladištenje može se optimalno iskoristiti. Otvori 100/400 i 110/400 omogućavaju sigurnu zaptivku – odgovarajući zatvarači dostupni su u našem asortimanu. Zahvaljujući laganom, otpornom na lomljenje PET materijalu, Dana je dugotrajno i praktično rešenje za razne primene.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























