Caše i flaše 10 ml teglja, SAN-plastika, bela, otvor: navojni poklopac

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 10 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 42,7 mm |
| Težina | 12 g |
| Visina | 28 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | SAN |
| Boja | Bela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 10 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 42,7 mm |
| Težina | 12 g |
| Visina | 28 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | SAN |
| Boja | Bela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

10 ml tegle – kompaktne, higijenske i višestruko upotrebljive
Serija proizvoda "SAN-Dose" iz Flaschenlanda obuhvata visokokvalitetne 10 ml tegle od belog SAN plastike, koje se odlikuju robusnom i funkcionalnom konstrukcijom. Glavna karakteristika ovih posuda je praktičan navojni poklopac, koji obezbeđuje sigurnu i higijensku zaštitu. Tegle su izrađene od plastike otpornog na hladnoću, UV-zrake i prilagođene za pranje u mašini za sudove, što garantuje dug vek trajanja i optimalnu sigurnost proizvoda. Sa zapreminom od 10 ml i okruglim oblikom, pružaju idealne dimenzije za čuvanje krema i kozmetičkih proizvoda. Bela boja daje posudama čist, profesionalan izgled i štiti sadržaj od oštećenja usled svetlosti. Ove plastične posude su višestruko primenjive.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















