Caše i flaše 100 ml staklena flaša 'Nice', pravougaona, otvor: pluta

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 100 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Pravougaono |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 225 g |
| Visina | 147,9 mm |
| Volumen - pun do vrha | 106 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 30,4 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 100 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Pravougaono |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 225 g |
| Visina | 147,9 mm |
| Volumen - pun do vrha | 106 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 30,4 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

'Nice' staklene boce – minimalistička elegancija za žestoka pića
'Nice' staklene boce oduševljavaju pravougaonim oblikom, zaobljenim ramenima i minimalističkim dizajnom. Dostupne su u zapreminama od 100 ml i 200 ml, izrađene od stakla otpornog na hladnoću i toplotu, pogodne za mikrotalasnu pećnicu, rernu i mašinu za pranje sudova. Praktični čep od plute pruža sigurno i dekorativno zatvaranje i optimalno čuva aromu vaših žestokih pića.
Idealne za džin, liker, rakiju i domaće kreacije – bilo kao poklon boca, za profesionalno punjenje ili kao stilski element u ugostiteljstvu i domaćinstvu. 'Nice' staklene boce nude dugotrajni kvalitet i elegantno, štedljivo i bezvremensko predstavljaju vaša pića.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























