Caše i flaše 100 ml staklena flaša 'Platina', otvor: plutani čep

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 100 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 41,2 mm |
| Težina | 250 g |
| Visina | 238,5 mm |
| Volumen - pun do vrha | 106 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 100 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 41,2 mm |
| Težina | 250 g |
| Visina | 238,5 mm |
| Volumen - pun do vrha | 106 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

100 ml staklena flaša „Platina“ – elegantna, funkcionalna i višestruko upotrebljiva
Proizvodna serija "Platina" iz Flaschenland-a obuhvata visokokvalitetne staklene flaše od 100 ml sa čepom od plute, koje impresioniraju svojom svestranošću i izdržljivošću. Ovi stakleni sudovi su posebno dizajnirani za čuvanje likera, žestokih pića i rakije, i odlikuju se visokom kvalitetom i funkcionalnošću. Staklene flaše iz Platina serije napravljene su od stakla otpornog na hladnoću, toplotu i mikrotalasnu pećnicu, a takođe su pogodne za pranje u mašini za sudove i pećnici. Zbog toga su izuzetno dugotrajne i lako se održavaju. Sa zapreminom od 100 ml, idealno su dimenzionisane za male količine visokokvalitetnih tečnosti. Okrugli oblik staklenih sudova pruža elegantan izgled i jednostavnu upotrebu.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























