Caše i flaše 100 ml staklena flaša 'Platina', otvor: PP 18

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 100 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 40,7 mm |
| Težina | 250 g |
| Visina | 251,5 mm |
| Volumen - pun do vrha | 106 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 100 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 40,7 mm |
| Težina | 250 g |
| Visina | 251,5 mm |
| Volumen - pun do vrha | 106 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

100 ml staklena flaša „Platina“ – elegantna, funkcionalna i višestruko primenjiva
Serija proizvoda „Platina“ iz Flaschenlanda obuhvata visokokvalitetne staklene flaše zapremine 100 ml sa praktičnim PP 18 grlom. Ova serija se ističe svojom svestranošću i izuzetnom otpornošću na temperaturne promene. Staklene flaše iz serije „Platina“ izrađene su od čvrstog stakla otpornog na toplotu i hladnoću, koje je takođe pogodno za mikrotalasnu, rernu i mašinu za pranje sudova. Sa svojim vitkim, okruglim dizajnom i standardizovanim PP 18 grlom, nude optimalnu nepropusnost i jednostavnu upotrebu. Bistra staklena estetika omogućava atraktivnu prezentaciju likera, žestokih pića i drugih visokokvalitetnih tečnosti. Flaše su deo serije staklenih posuda „rund“ i kombinuju funkcionalnost sa elegantnim dizajnom.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























