Caše i flaše 1000 ml staklena boca 'Aberdeen', otvor: pluta

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 1000 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 99 mm |
| Težina | 750 g |
| Visina | 243 mm |
| Volumen - pun do vrha | 1035 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 1000 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 99 mm |
| Težina | 750 g |
| Visina | 243 mm |
| Volumen - pun do vrha | 1035 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Aberdeen – Elegancija u staklenom obliku
Evropski proizvedena kolekcija „Aberdeen“ predstavlja bezvremensku eleganciju i vrhunsku izradu. Sa svojim karakterističnim talasastim vratom i mogućnošću zatvaranja čepom, ova serija nudi stilizovano rešenje za flaširanje viskija, konjaka i drugih plemenitih žestokih pića.
Višenamenska bistro-staklena boca kombinuje estetski dizajn sa izuzetnom funkcionalnošću. Otporna je na pranje u mašini za sudove, kao i na hladnoću i toplotu, što je čini pogodnom za upotrebu u mikrotalasnoj pećnici ili rerni. Bilo da je u pitanju profesionalno flaširanje ili stilizovana prezentacija – kolekcija „Aberdeen“ postavlja standarde u kvalitetu i dizajnu.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























