Caše i flaše 130 ml visoka okrugla čaša, otvor: Twist-Off (TO 53)

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 130 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 56 mm |
| Težina | 85 g |
| Visina | 74,5 mm |
| Volumen - pun do vrha | 130 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 130 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 56 mm |
| Težina | 85 g |
| Visina | 74,5 mm |
| Volumen - pun do vrha | 130 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

130 ml visoka okrugla tegla – providna, elegantna i dugotrajna
Serija proizvoda „Okrugla tegla“ iz Flaschenland-a obuhvata visokokvalitetne, svestrane staklene posude koje se odlikuju praktičnim Twist-Off grlom (TO 53) i zapreminom od 130 ml. Ova serija je posebno dizajnirana za sigurnu i higijensku čuvanje hrane. Okrugle tegle od 130 ml napravljene su od čvrstog, otpornog na toplotu stakla, koje je otporno na hladnoću, mikrotalasnu i rernu. Zbog toga su posebno izdržljive i svestrane za upotrebu. Tegle su pogodne za pranje u mašini za sudove, što garantuje lako čišćenje. Twist-Off grlo obezbeđuje hermetičko zatvaranje, idealno za zimnicu poput džemova, pesta ili drugih domaćih poslastica. Sa svojim čistim dizajnom i praktičnom veličinom, savršene su za svakodnevnu upotrebu.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















