Caše i flaše 150 ml plastična posuda 'Securilock', PP, bela, otvor: navojni poklopac
Broj artikla : 100023690
150 ml plastična posuda 'Securilock', PP, bela, otvor: navojni poklopac
Успешно додато на листу жеља
Vaša konfiguracija

Količina Cena po komadu Ušteda*
1
0,92 €
28
0,89 €
3%
56
0,86 €
6%
112
0,83 €
9%
224
0,69 €
25%
504
0,67 €
27%
1.008
0,65 €
29%
2.000
0,55 €
40%
Ništa nije izabrano
Cena po komadu: 0,92 € 0,92 €
Ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Shiriti mbyllës në kontejnerin me vidë 150 ml 'Safety First' shërben si një tregues i autenticitetit, i cili siguron klientin që mallrat i kanë mbërritur të paprekura.
| Obim | 150 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 56 mm |
| Težina | 17 g |
| Visina | 73 mm |
| Volumen - pun do vrha | 160 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Bela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
Shiriti mbyllës në kontejnerin me vidë 150 ml 'Safety First' shërben si një tregues i autenticitetit, i cili siguron klientin që mallrat i kanë mbërritur të paprekura.
| Obim | 150 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 56 mm |
| Težina | 17 g |
| Visina | 73 mm |
| Volumen - pun do vrha | 160 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Bela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















