Caše i flaše 200 ml staklena boca 'Zorbas', ovalna, otvor: plutani čep
Broj artikla : 100024990
200 ml staklena boca 'Zorbas', ovalna, otvor: plutani čep
Успешно додато на листу жеља
Vaša konfiguracija

Količina Cena po komadu Ušteda*
1
3,00 €
20
2,93 €
2%
50
2,86 €
4%
100
2,80 €
6%
200
2,46 €
18%
750
2,39 €
20%
1.125
2,30 €
23%
2.250
2,23 €
25%
Ništa nije izabrano
Cena po komadu: 3,00 € 3,00 €
Ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Shishe qelqi e pastër 200 ml 'Zorbas' Shishe e rëndë 'Zorbas' Eleganca e koncentruar 200 ml e bën një enë perfekte për likere, pije alkoolike dhe shumë më tepër.
| Obim | 200 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Ovalno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 400 g |
| Visina | 130 mm |
| Volumen - pun do vrha | 210 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 39 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
Shishe qelqi e pastër 200 ml 'Zorbas' Shishe e rëndë 'Zorbas' Eleganca e koncentruar 200 ml e bën një enë perfekte për likere, pije alkoolike dhe shumë më tepër.
| Obim | 200 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Ovalno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 400 g |
| Visina | 130 mm |
| Volumen - pun do vrha | 210 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 39 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.
























