Caše i flaše 200 ml staklena flaša 'Bulli', otvor: čep

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 200 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Bulli |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Težina | 400 g |
| Visina | 125 mm |
| Volumen - pun do vrha | 215 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 58 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 200 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Bulli |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Težina | 400 g |
| Visina | 125 mm |
| Volumen - pun do vrha | 215 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 58 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Motivna flaša „Bulli“ – nostalgični dizajn za prave ljubitelje
Motivna flaša „Bulli“ je stilska omaž legendarnom kombiju iz 50-ih i 60-ih godina i oduševljava svojim detaljno izrađenim dizajnom. Napravljena od visokokvalitetnog prozirnog stakla, savršeno hvata retro šarm ove ikonične ere i čini svako punjenje posebnim vizuelnim detaljem. Čep od plute daje flaši klasičnu notu i obezbeđuje sigurno i elegantno zatvaranje. Bilo kao kolekcionarski predmet, originalna ideja za poklon ili kreativno pakovanje za vrhunske žestoke piće – „Bulli“ flaša spaja nostalgični dizajn sa modernim kvalitetom stakla i budi uspomene na duh prošlih decenija.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.
























