Caše i flaše 200 ml staklena flaša 'Dama Ovale', ovalna, otvor: čep
Broj artikla : 100019750
200 ml staklena flaša 'Dama Ovale', ovalna, otvor: čep
Успешно додато на листу жеља
Vaša konfiguracija

Količina Cena po komadu Ušteda*
1
2,15 €
20
2,10 €
2%
50
2,04 €
5%
100
1,59 €
26%
200
1,53 €
28%
405
1,52 €
29%
910
1,51 €
29%
1.820
1,40 €
34%
Ništa nije izabrano
Shishja prej qelqi e pastër 'Ovale' 200 ml prezanton me stil shijet tuaja dhe është ideale për dhuratë. Planimetria e shishes dekorative është ovale dhe konik drejt grykës.
| Obim | 200 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Ovalno |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Težina | 350 g |
| Visina | 320 mm |
| Volumen - pun do vrha | 215 ml |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 43 , 62 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 18 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
Shishja prej qelqi e pastër 'Ovale' 200 ml prezanton me stil shijet tuaja dhe është ideale për dhuratë. Planimetria e shishes dekorative është ovale dhe konik drejt grykës.
| Obim | 200 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Ovalno |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Težina | 350 g |
| Visina | 320 mm |
| Volumen - pun do vrha | 215 ml |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 43 , 62 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 18 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























