Caše i flaše 200 ml staklena flaša 'Kubica', kvadratna, otvor: zatvarač sa kopčom

| Obim | 200 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 250 g |
| Visina | 118 mm |
| Volumen - pun do vrha | 212 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 59,9 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | Mehaničko zatvaranje (standardno usko) |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 200 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 250 g |
| Visina | 118 mm |
| Volumen - pun do vrha | 212 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 59,9 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | Mehaničko zatvaranje (standardno usko) |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Kubica
Serija Kubica kombinuje upečatljiv dizajn sa svestranom funkcionalnošću i nudi elegantno rešenje za pakovanje finih likera, izabranih žestokih pića, kao i visokokvalitetnih sokova i ulja. Njena kvadratna osnovna površina i oblik nalik kocki sa kratkim ramenima daju joj poseban karakter, dok jasno staklo elegantno ističe čistoću sadržaja. Dostupna u veličinama od 100 i 200 ml, Kubica oduševljava svojom kompaktnom konstrukcijom i visokokvalitetnom izradom. Izbor između zatvarača sa kopčom ili čepom omogućava fleksibilnu upotrebu – odgovarajući zatvarači su dostupni u našem asortimanu.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.

























