Caše i flaše 200 ml staklena flaša 'Welle', kvadratna, otvor: čep
Broj artikla : 100003230
200 ml staklena flaša 'Welle', kvadratna, otvor: čep
Успешно додато на листу жеља
Vaša konfiguracija

Količina Cena po komadu Ušteda*
1
2,61 €
12
2,53 €
3%
20
2,45 €
6%
88
2,40 €
8%
132
1,99 €
23%
220
1,94 €
25%
836
1,83 €
29%
1.600
1,57 €
39%
Ništa nije izabrano
Cena po komadu: 2,61 € 2,61 €
Ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Shishja me valë 200 ml është një shishe me motive të lakuar që është ideale për prezantimin dekorativ të likerit dhe pijeve alkoolike tuaja.
| Obim | 200 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Težina | 400 g |
| Visina | 206 mm |
| Volumen - pun do vrha | 218 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 46,1 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 19–23×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
Shishja me valë 200 ml është një shishe me motive të lakuar që është ideale për prezantimin dekorativ të likerit dhe pijeve alkoolike tuaja.
| Obim | 200 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Težina | 400 g |
| Visina | 206 mm |
| Volumen - pun do vrha | 218 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 46,1 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 19–23×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.
























