Caše i flaše 212 ml četvrtasto staklo 'Luxor', otvor: Deept-Twist-Off (DTO 63)

| Obim | 212 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Težina | 220 g |
| Visina | 81 mm |
| Volumen - pun do vrha | 212 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 68 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | TO 63 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 212 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Težina | 220 g |
| Visina | 81 mm |
| Volumen - pun do vrha | 212 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 68 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | TO 63 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Luxor – izuzetan dizajn za ekskluzivne sadržaje
Četvrtasto staklo Luxor impresionira svojom jedinstvenom formom: sa pravougaonim dnom koje se prema vrhu pretvara u okrugli oblik, stvara poseban vizuelni efekat. Ovaj neobičan dizajn stakla čini ga savršenim izborom za visokokvalitetne kreme i losione, ali i za delikatesne proizvode poput senfa ili džemova. Deep Twist-Off grla DTO 58 i DTO 63 omogućavaju sigurno zatvaranje – odgovarajući čepovi dostupni su u našem asortimanu. Luxor spaja moderan dizajn sa svestranom funkcionalnošću i stilizovano ističe svaki sadržaj.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























