Caše i flaše 212 ml staklena tegla za nakit 'Beauty', otvor: Twist-Off (TO 58)
Broj artikla : 100007260
212 ml staklena tegla za nakit 'Beauty', otvor: Twist-Off (TO 58)
Успешно додато на листу жеља
Vaša konfiguracija

Količina Cena po komadu Ušteda*
1
0,80 €
30
0,77 €
3%
60
0,75 €
6%
105
0,74 €
7%
210
0,60 €
25%
405
0,58 €
27%
855
0,55 €
31%
2.565
0,48 €
40%
Ništa nije izabrano
Xhami elegant 212 ml dizajner 'Beauty' mund të përdoret në mënyrë universale. Kavanozi është ideal për ruajtjen dekorative të mjaltit, mustardës, reçelit etj.
| Obim | 212 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 71 mm |
| Težina | 190 g |
| Visina | 116 mm |
| Volumen - pun do vrha | 212 ml |
| Zemlja proizvodnje | Poljska |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
Xhami elegant 212 ml dizajner 'Beauty' mund të përdoret në mënyrë universale. Kavanozi është ideal për ruajtjen dekorative të mjaltit, mustardës, reçelit etj.
| Obim | 212 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 71 mm |
| Težina | 190 g |
| Visina | 116 mm |
| Volumen - pun do vrha | 212 ml |
| Zemlja proizvodnje | Poljska |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















