Caše i flaše 225 ml visoka okrugla čaša, otvor: Twist-Off (TO 58)

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 225 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 61,5 mm |
| Težina | 135 g |
| Visina | 100 mm |
| Volumen - pun do vrha | 225 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 225 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 61,5 mm |
| Težina | 135 g |
| Visina | 100 mm |
| Volumen - pun do vrha | 225 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

225 ml visoka okrugla čaša – providna, elegantna i izdržljiva
Serija proizvoda „Okrugla čaša“ iz Flaschenland-a obuhvata visokokvalitetne staklene posude koje se odlikuju svojom svestranošću i robusnom izradom. Okrugla čaša zapremine 225 ml sa Twist-Off grlom (TO 58) idealna je posuda za sigurnu i higijensku čuvanje raznih namirnica. Ove staklene posude izrađene su od visokokvalitetnog, otpornog na toplotu i hladnoću stakla, koje je pogodno za korišćenje u mikrotalasnoj i rerni. Zbog toga su savršene za pripremu, skladištenje i prezentaciju džemova, meda, pesta i drugih delikatesa. Površina pogodna za pranje u mašini za sudove obezbeđuje jednostavno čišćenje i dugotrajnu higijenu. Sa zapreminom od 225 ml i praktičnim Twist-Off grlom, čaše pružaju pouzdanu zaptivku.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















