Caše i flaše 262 ml okrugla tegla 'Monza', otvor: Deep-Twist-Off (DTO 82)

| Obim | 262 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 82 mm |
| Težina | 163 g |
| Visina | 64,9 mm |
| Volumen - pun do vrha | 262 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
3. март 2026. 14:05
Erinomainen artikkeli!
Kaikki on kuvauksen mukaista ja täydellistä projektiini!
| Obim | 262 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 82 mm |
| Težina | 163 g |
| Visina | 64,9 mm |
| Volumen - pun do vrha | 262 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
3. март 2026. 14:05
Erinomainen artikkeli!
Kaikki on kuvauksen mukaista ja täydellistä projektiini!

262 ml okrugla tegla 'Monza' – providna, elegantna i dugotrajna
Proizvodna serija "Okrugla tegla Deep Twist Off" iz Flaschenland-a ističe se svojim svestranim i robusnim staklenim posudama, koje su posebno dizajnirane za sigurnu i praktičnu čuvanje hrane. Okrugla tegla 'Monza' od 262 ml sa inovativnim Deep-Twist-Off grlom (DTO 82) idealna je posuda za razne primene. Ove staklene posude odlikuju se visokokvalitetnim staklom otpornim na toplotu i hladnoću, koje je pogodno za mikrotalasnu i rernu. Zbog toga su izuzetno fleksibilne u upotrebi i lako se peru u mašini za sudove. Sa zapreminom od 262 ml i okruglim oblikom, pružaju optimalnu veličinu za skladištenje.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















