Caše i flaše 30 ml tegla 'Platin Edition', staklo, matirana, otvor: zatvaranje na navoj

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 30 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 55 mm |
| Težina | 75 g |
| Visina | 35 mm |
| Volumen - pun do vrha | 38 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Bela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 30 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 55 mm |
| Težina | 75 g |
| Visina | 35 mm |
| Volumen - pun do vrha | 38 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Bela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Clear Edition / Platin Edition – elegantne kozmetičke kutijice za ekskluzivne proizvode za negu
Serije „Clear Edition / Platin Edition“ kombinuju bezvremenski dizajn sa visokokvalitetnom funkcionalnošću. Clear Edition oduševljava svojim čistim providnim staklom koje otkriva sadržaj, dok Platin Edition sa svojim matiranim belim staklom nudi posebno elegantan izgled. Obe varijante su dostupne u zapreminama od 15 do 100 ml i pružaju stilsku zaštitu za kreme, masti i druge kozmetičke proizvode. Praktični navojni zatvarači obezbeđuju sigurno zatvaranje i dostupni su u našem asortimanu u odgovarajućim izvedbama. Ove kozmetičke kutijice su idealan izbor za brendove koji žele da u jednom proizvodu spoje eleganciju i kvalitet.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















