Caše i flaše 330 ml flaša piva 'Era', staklo, antikno zeleno, otvor: krunski čep

| Obim | 330 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 70 mm |
| Težina | 330 g |
| Visina | 182 mm |
| Volumen - pun do vrha | 345 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Zeleno staklo |
| Boja | Zelena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 330 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 70 mm |
| Težina | 330 g |
| Visina | 182 mm |
| Volumen - pun do vrha | 345 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Zeleno staklo |
| Boja | Zelena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Era – kompaktna, karakteristična i bezvremenska
Serija pivskih flaša „Era“ kombinuje kompaktan, zaobljen dizajn sa visokom funkcionalnošću i podseća oblikom na klasičnu Steinie flašu. Njena praktična veličina pruža prijatan osećaj u ruci i čini je posebno prijanjajućom. Nudi optimalnu zaštitu ukusa i svežine, dok njena debelostenska staklena struktura čuva kvalitet piva. Posebno je popularna u craft pivskoj sceni, jer predstavlja i modernu i tradicionalnu interpretaciju klasičnih pivskih flaša, a svojom upečatljivom formom ostavlja snažan utisak.
Otvor sa krunskim čepom je popularno rešenje za zatvaranje gaziranih pića kao što su pivo, šampanjac i limunade. Omogućava hermetičko zatvaranje, čuva aromu i održava ugljen-dioksid. Zahvaljujući jednostavnoj upotrebi i visokoj nepropusnosti, pouzdano štiti sadržaj i garantuje dug rok trajanja.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















