
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 40 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 44 mm |
| Težina | 100 g |
| Visina | 116 mm |
| Volumen - pun do vrha | 43 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
29. децембар 2023. 14:29
Botella de regalo elegante y robusta
Son de un tamaño perfecto para hacer envasado de regalo o eventos. Y la robustez de su cristal no la hace frágil en absoluto. Un gran producto.
| Obim | 40 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 44 mm |
| Težina | 100 g |
| Visina | 116 mm |
| Volumen - pun do vrha | 43 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
29. децембар 2023. 14:29
Botella de regalo elegante y robusta
Son de un tamaño perfecto para hacer envasado de regalo o eventos. Y la robustez de su cristal no la hace frágil en absoluto. Un gran producto.

Staklena flaša od 40 ml 'Egizia' – estetska, funkcionalna i višestruko upotrebljiva
Staklena flaša 'Egizia' zapremine 40 ml sa praktičnim kopčom deo je visokokvalitetne serije flaša sa uskim grlom iz Flaschenland-a. Njena glavna odlika je kombinacija čvrstog stakla i svestrane upotrebljivosti, što je čini idealnim posudom za različite tečnosti. Ova staklena flaša se odlikuje materijalom otpornim na toplotu i hladnoću, koji je pogodan za pranje u mašini za sudove, mikrovalnu i rernu. Sa zapreminom od 40 ml i okruglim oblikom iz porodice staklenih posuda, pruža optimalnu upotrebu i skladištenje. Sigurna kopča obezbeđuje hermetičko zatvaranje, idealno za čuvanje sirćeta, ulja, žestokih pića ili rakije.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.
























