Caše i flaše 410 ml okrugla tegla 'Summertime', otvor: Deep-Twist-Off (DTO 82)

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 410 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 86,6 mm |
| Težina | 220 g |
| Visina | 92,8 mm |
| Volumen - pun do vrha | 420 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
Prijava
| Obim | 410 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 86,6 mm |
| Težina | 220 g |
| Visina | 92,8 mm |
| Volumen - pun do vrha | 420 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
Prijava

410 ml okrugla tegla 'Summertime' – providna, elegantna i izdržljiva
Serija proizvoda "Okrugla tegla Deep Twist Off" iz Flaschenlanda nudi visokokvalitetne staklene posude zapremine 410 ml, koje se odlikuju praktičnim Deep-Twist-Off otvorom (DTO 82). Ova serija kombinuje funkcionalnost i svestranost u čvrstoj, estetski oblikovanoj okrugloj tegli. Okrugle tegle iz linije "Summertime" izrađene su od stakla otpornog na toplotu i hladnoću, koje je pogodno za mikrotalasnu i rernu. Zbog toga su izuzetno svestrane i mogu se lako prati u mašini za pranje sudova. Sa zapreminom od 410 ml, idealne su za čuvanje i konzerviranje hrane poput meda, džema ili drugih domaćih poslastica. Deep-Twist-Off otvor obezbeđuje sigurno i hermetičko zatvaranje.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.




