Caše i flaše 50 ml teglu, SAN-plastika, bela, otvor: navojni zatvarač

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 50 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 68,3 mm |
| Težina | 50 g |
| Visina | 45,6 mm |
| Volumen - pun do vrha | 57 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | SAN |
| Boja | Bela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 50 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 68,3 mm |
| Težina | 50 g |
| Visina | 45,6 mm |
| Volumen - pun do vrha | 57 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | SAN |
| Boja | Bela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

50 ml tegla – kompaktna, higijenska i višestruko upotrebljiva
Proizvodna serija "SAN-Dose" iz Flaschenland-a obuhvata visokokvalitetne 50 ml tegle od čvrstog SAN plastike u elegantnoj beloj boji, opremljene praktičnim navojnim poklopcem. Ove posude se odlikuju izvrsnom kombinacijom funkcionalnosti i dugotrajnosti. Tegle iz SAN-Dose linije izrađene su od hladno-otporne i UV-otporne SAN plastike, koja pruža optimalnu zaštitu za osetljive sadržaje poput krema i kozmetičkih proizvoda. Zahvaljujući tome što su pogodne za pranje u mašini za sudove, posebno su jednostavne za održavanje i mogu se ponovo koristiti. Sa zapreminom od 50 ml i sigurnim navojnim poklopcem, nude idealnu veličinu i praktičnost za čuvanje i doziranje proizvoda za negu. Bela boja daje posudama čist i jasan dizajn.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















