Caše i flaše 500 ml staklena boca 'Cube', kvadratna, grlo: PP 31,5
Broj artikla : 100031240
500 ml staklena boca 'Cube', kvadratna, grlo: PP 31,5
Успешно додато на листу жеља
Vaša konfiguracija

Količina Cena po komadu Ušteda*
1
4,69 €
20
4,55 €
2%
50
4,40 €
6%
100
4,31 €
8%
200
3,52 €
24%
389
3,40 €
27%
778
3,29 €
29%
1.556
2,81 €
40%
Ništa nije izabrano
Cena po komadu: 4,69 € 4,69 €
Ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Një shishe e jashtëzakonshme që bën përshtypje me pamjen e saj në formë kubike dhe peshën prej 750 gramësh është një pikë kryesore në kompaninë tonë. Likerët dhe pijet alkoolike tuaja ekskluzive janë në duar të mira në këtë shishe projektuesi - dhe me një çmim të lartë! Seria 'Cube' disponohet edhe me tapë tape dhe në 50 ml, 100 ml, 200 ml dhe 500 ml.
| Obim | 500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 750 g |
| Visina | 127,1 mm |
| Volumen - pun do vrha | 520 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 90,5 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | PP 31,5 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
Një shishe e jashtëzakonshme që bën përshtypje me pamjen e saj në formë kubike dhe peshën prej 750 gramësh është një pikë kryesore në kompaninë tonë. Likerët dhe pijet alkoolike tuaja ekskluzive janë në duar të mira në këtë shishe projektuesi - dhe me një çmim të lartë! Seria 'Cube' disponohet edhe me tapë tape dhe në 50 ml, 100 ml, 200 ml dhe 500 ml.
| Obim | 500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 750 g |
| Visina | 127,1 mm |
| Volumen - pun do vrha | 520 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 90,5 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | PP 31,5 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.
























