Caše i flaše 500 ml staklena boca 'Cube', kvadratna, zaleđena, grlo: pluta
Broj artikla : 100038930
500 ml staklena boca 'Cube', kvadratna, zaleđena, grlo: pluta
Успешно додато на листу жеља
Vaša konfiguracija

Količina Cena po komadu Ušteda*
1
4,42 €
50
4,16 €
5%
100
4,06 €
8%
416
3,20 €
27%
832
3,09 €
30%
Ništa nije izabrano
Cena po komadu: 4,42 € 4,42 €
Ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Boca „Cube“ od 500 ml ističe se svojim upečatljivim, kockastim dizajnom, koji je oplemenjen mat, zaleđenom površinom. Ova kombinacija čistih linija i diskretne mat završne obrade daje boci elegantan, moderan izgled, koji se stilski uklapa u prodajne i izložbene police, ističući vaše proizvode kao visokokvalitetne.
| Obim | 500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 730 g |
| Visina | 118 mm |
| Volumen - pun do vrha | 520 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 91 mm |
| Boja | Bela |
| Veličina usta | ⌀ 19–23×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
Boca „Cube“ od 500 ml ističe se svojim upečatljivim, kockastim dizajnom, koji je oplemenjen mat, zaleđenom površinom. Ova kombinacija čistih linija i diskretne mat završne obrade daje boci elegantan, moderan izgled, koji se stilski uklapa u prodajne i izložbene police, ističući vaše proizvode kao visokokvalitetne.
| Obim | 500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 730 g |
| Visina | 118 mm |
| Volumen - pun do vrha | 520 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 91 mm |
| Boja | Bela |
| Veličina usta | ⌀ 19–23×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























