Caše i flaše 500 ml staklena boca 'Eleganta', ovalna, antikno zelena, otvor: plutani čep

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Ovalno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 600 g |
| Visina | 271,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 63,2 mm |
| Boja | Zelena |
| Veličina usta | PP 31,5 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Ovalno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 600 g |
| Visina | 271,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 63,2 mm |
| Boja | Zelena |
| Veličina usta | PP 31,5 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

500 ml staklena boca 'Eleganta' – elegantna, funkcionalna i višestruko upotrebljiva
Proizvodna serija "Boce sa grlićem" iz Flaschenlanda ističe se elegantnim i funkcionalnim dizajnom, idealna za čuvanje sirćeta, ulja i drugih tečnosti. Glavna karakteristika ove serije je visokokvalitetna, antikno zelena staklena boca ovalnog oblika sa praktičnim čepom od plute, koja impresionira i vizuelno i tehnički. Ove staklene boce imaju zapreminu od 500 ml i izrađene su od čvrstog stakla otpornog na hladnoću i toplotu. Pogodne su za pranje u mašini za sudove, mikrotalasnu i rernu, a pružaju i UV zaštitu, što ih čini posebno dugotrajnim i svestrano upotrebljivim. Ovalni oblik omogućava prijatno rukovanje i štedljivo skladištenje, dok čep od plute garantuje sigurno i stilski zatvaranje.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















