Caše i flaše 500 ml staklena boca 'Rafaello', četvrtasta, otvor: čep

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Obim | 500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 630 g |
| Visina | 246,7 mm |
| Volumen - pun do vrha | 520 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 59,5 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 19 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Težina | 630 g |
| Visina | 246,7 mm |
| Volumen - pun do vrha | 520 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Širina | 59,5 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 19 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

500 ml staklena flaša 'Rafaello' – estetska, funkcionalna i višestruko upotrebljiva
Proizvodna serija "Kvadratna flaša" iz Flaschenland-a obuhvata visokokvalitetne staklene flaše od 500 ml sa kvadratnim dizajnom i praktičnim čepom od plute. Ove staklene flaše odlikuju se svojom svestranošću i čvrstom izradom. Flaše iz serije "Rafaello" napravljene su od otpornog stakla koje je otporno na hladnoću, toplotu, mikrotalasnu pećnicu, rernu i pogodno za mašinsko pranje. Sa svojim kvadratnim, prostor-štedljivim oblikom i zapreminom od 500 ml, pružaju optimalne mogućnosti za skladištenje i prezentaciju. Čep od plute obezbeđuje sigurno i elegantno zatvaranje, idealno za likere, žestoka pića i rakiju. Kroz providan stakleni dizajn sadržaj je uvek vidljiv, što flašu čini posebno atraktivnom za dekorativnu upotrebu.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























