Caše i flaše 500 ml staklena flaša 'Hella', grlo: GPI 28
Broj artikla : 100034590
500 ml staklena flaša 'Hella', grlo: GPI 28
Успешно додато на листу жеља
Vaša konfiguracija

Količina Cena po komadu Ušteda*
1
2,01 €
20
1,95 €
2%
50
1,87 €
6%
100
1,83 €
8%
250
1,46 €
27%
500
1,40 €
30%
1.000
1,35 €
32%
1.820
1,15 €
42%
Ništa nije izabrano
Cena po komadu: 2,01 € 2,01 €
Ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Falë dizajnit të saj elegant, shishja e qelqit e pastër 500 ml 'Hella' është ideale për pije alkoolike dhe likere, por edhe lëngjet ose esencat e tjera marrin vëmendjen më të madhe në këtë shishe. E disponueshme ne permasa te ndryshme
| Obim | 500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 82,9 mm |
| Težina | 400 g |
| Visina | 159 mm |
| Volumen - pun do vrha | 516 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
Falë dizajnit të saj elegant, shishja e qelqit e pastër 500 ml 'Hella' është ideale për pije alkoolike dhe likere, por edhe lëngjet ose esencat e tjera marrin vëmendjen më të madhe në këtë shishe. E disponueshme ne permasa te ndryshme
| Obim | 500 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 82,9 mm |
| Težina | 400 g |
| Visina | 159 mm |
| Volumen - pun do vrha | 516 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























