Caše i flaše 700 ml staklena flaša vodka Zwiebelturm, grlo: PP 28

| Obim | 700 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 74,5 mm |
| Težina | 415 g |
| Visina | 304,5 mm |
| Volumen - pun do vrha | 715 ml |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Obim | 700 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 74,5 mm |
| Težina | 415 g |
| Visina | 304,5 mm |
| Volumen - pun do vrha | 715 ml |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Boce posebnih oblika – savršena prezentacija za posebne prilike
Naše boce posebnih oblika odlikuju se svojim izuzetnim i kreativnim dizajnima, koji ih čine pravim magnetima za poglede. Bilo da su namenjene svečanim prilikama poput Božića ili kao originalan poklon – ove boce postavljaju posebne akcenate. Dostupne su u raznovrsnim oblicima, od klasičnih do neobičnih motiva, i odlično su pogodne za punjenje likerima, rakijama ili drugim finim pićima. Njihov jedinstveni dizajn daje svakom sadržaju poseban pečat i čini ih pravim draguljem u svakoj kolekciji.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























