Caše i flaše Navojni zatvarač, ABS plastika, srebrne boje, za otvor: GPI 33/400

| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 37 mm |
| Težina | 8 g |
| Visina | 14,2 mm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | Aluminijum |
| Boja | Srebrna |
| Veličina usta | GPI 33/400 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 37 mm |
| Težina | 8 g |
| Visina | 14,2 mm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | Aluminijum |
| Boja | Srebrna |
| Veličina usta | GPI 33/400 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Zatvarač na navoj – siguran, praktičan i stilski
Proizvodna serija „Zatvarač na navoj GPI 400“ iz Flaschenlanda ističe se visokokvalitetnim ABS plastikom u elegantnoj srebrnoj boji i posebno je dizajnirana za grlo GPI 33/400. Glavna karakteristika ovih zatvarača je njihovo ekstra zaptivanje koje pruža pouzdanu zaštitu i sigurnost. Zatvarači su izrađeni od čvrstog, otpornog na hladnoću ABS plastika, koji je takođe otporan na UV zračenje, što im omogućava da zadrže oblik i funkciju čak i u zahtevnim uslovima okoline. Pogodni su za pranje u mašini za sudove, što omogućava jednostavno i higijensko čišćenje. Precizno pristajanje na grlo GPI 33/400 garantuje sigurnu upotrebu i sprečava curenje ili kontaminaciju. Ova serija zatvarača je idealna za upotrebu u hemijskoj industriji.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.
























