Caše i flaše Poklopac za kantu od 2,5 l, PP plastika, bela

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 176 mm |
| Težina | 25 g |
| Visina | 14 mm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | PP |
| Boja | Bela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 176 mm |
| Težina | 25 g |
| Visina | 14 mm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | PP |
| Boja | Bela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Poklopac za kantu od 2,5 l – pouzdan i precizno prilagođen za svaku upotrebu
Serija proizvoda „Okretni zatvarači“ iz Flaschenlanda obuhvata visokokvalitetne poklopce za kante od 2,5 l, izrađene od robusnog PP plastike u klasičnoj beloj boji. Ovi zatvarači se odlikuju visokom funkcionalnošću i pouzdanošću, a posebno su dizajnirani za sigurno i trajno zatvaranje kanti. Poklopci su izrađeni od otpornog polipropilena (PP), koji je otporan na hladnoću, UV zračenje i pogodan za pranje u mašini za sudove. Time se garantuje dugotrajnost i laka čistoća, čak i u zahtevnim uslovima rada. Precizno pristajanje obezbeđuje čvrst položaj na kantama od 2,5 litra, kako bi sadržaj bio pouzdano zaštićen od spoljašnjih uticaja. Ovi zatvarači su idealni za upotrebu u različitim industrijama.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























