Caše i flaše Poklopac za začinske kutije Mühle, PP-plastika, crni, za otvor: 38/400

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 47 mm |
| Težina | 25 g |
| Visina | 38 mm |
| Volumen - pun do vrha | 38 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | POM |
| Boja | Crna |
| Veličina usta | 38/4 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 47 mm |
| Težina | 25 g |
| Visina | 38 mm |
| Volumen - pun do vrha | 38 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | POM |
| Boja | Crna |
| Veličina usta | 38/4 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Zatvarač za začinske posude Mlin – sigurno, praktično i stilizovano
Proizvodna serija „Zatvarač za začinske posude Mlin“ iz Flaschenland-a odlikuje se visokokvalitetnom obradom od PP plastike u elegantnoj crnoj boji i posebno je dizajnirana za začinske posude sa otvorom 38/400. Ovi zatvarači kombinuju funkcionalnost sa dugotrajnošću i idealni su za upotrebu u industriji začina i prehrambenoj industriji. Među istaknutim karakteristikama ove proizvodne porodice su otpornost materijala na hladnoću i UV zračenje, što garantuje dug vek trajanja i zaštitu od uticaja okoline. Takođe, zatvarači su pogodni za pranje u mašini za sudove, što omogućava jednostavno i higijensko čišćenje. Robusna PP plastika obezbeđuje sigurno zatvaranje i optimalnu zaštitu začina od vlage i stranih mirisa.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.
























