Caše i flaše Staklena flaša 50 ml 'Pepe', grlo: PP 18
Broj artikla : 100022460
Staklena flaša 50 ml 'Pepe', grlo: PP 18
Успешно додато на листу жеља
Vaša konfiguracija

Količina Cena po komadu Ušteda*
1
1,76 €
20
1,70 €
3%
60
1,64 €
6%
120
1,61 €
8%
480
1,30 €
26%
960
1,27 €
27%
1.860
1,23 €
30%
3.680
1,04 €
40%
Ništa nije izabrano
Cena po komadu: 1,76 € 1,76 €
Ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Shtoni elegancën italiane në shijimet tuaja me këtë shishe bizhuterish 'Pepe' 50 ml.
| Obim | 50 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 36 mm |
| Težina | 90 g |
| Visina | 111 mm |
| Volumen - pun do vrha | 54 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
Shtoni elegancën italiane në shijimet tuaja me këtë shishe bizhuterish 'Pepe' 50 ml.
| Obim | 50 ml |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Pogodno za štampu | Ja |
| Prečnik - spolja | 36 mm |
| Težina | 90 g |
| Visina | 111 mm |
| Volumen - pun do vrha | 54 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Bezbojno staklo |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.

Pepe – stilske minijaturne flaše za posebne trenutke uživanja
Serija dizajnerskih flaša „Pepe“ spaja italijansku eleganciju sa visokokvalitetnom izradom i idealna je za vrhunska žestoka pića i delikatesne proizvode. Minijaturne flaše sa stabilnim, debelim staklenim dnom daju malim pakovanjima ekskluzivan pečat i obezbeđuju privlačnu prezentaciju. PP-18 grlo omogućava sigurno i estetsko zatvaranje – odgovarajući zatvarači dostupni su u našem asortimanu.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























