Caše i flaše Zatvarač sa navojem i prstenom za livenje, PE plastika, beo, za otvor: DIN 22
Broj artikla : 100039540
Zatvarač sa navojem i prstenom za livenje, PE plastika, beo, za otvor: DIN 22
Успешно додато на листу жеља
Vaša konfiguracija

Količina Cena po komadu Ušteda*
1
0,29 €
750
0,27 €
6%
4.000
0,25 €
13%
Ništa nije izabrano
Cena po komadu: 0,29 € 0,29 €
Ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Okrugli plastični navojni čep od belog PE-a je savršen za otvor DIN 22. Pruža pouzdano zatvaranje i deo je porodice okruglih čepova, idealan za sigurna zatvaranja u različitim primenama.
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 26 mm |
| Težina | 5 g |
| Visina | 22 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PE |
| Boja | Bela |
| Veličina usta | DIN 22 |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
Okrugli plastični navojni čep od belog PE-a je savršen za otvor DIN 22. Pruža pouzdano zatvaranje i deo je porodice okruglih čepova, idealan za sigurna zatvaranja u različitim primenama.
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 26 mm |
| Težina | 5 g |
| Visina | 22 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PE |
| Boja | Bela |
| Veličina usta | DIN 22 |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podeliti svoje utiske.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.




