Caše i flaše Zatvarač sa navojem, metalni, zlatni, za otvor: PP 22

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 22,5 mm |
| Težina | 1 g |
| Visina | 14 mm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | Aluminijum |
| Boja | Zlatna |
| Veličina usta | PP 22 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 22,5 mm |
| Težina | 1 g |
| Visina | 14 mm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | Aluminijum |
| Boja | Zlatna |
| Veličina usta | PP 22 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Zatvarač na navoj – siguran, praktičan i stilski
Serija proizvoda „Zatvarač na navoj PP“ iz Flaschenland-a ističe se kvalitetnim metalnim zatvaračima u elegantnoj zlatnoj boji, posebno dizajniranim za grlo PP 22, koji impresioniraju svojom izuzetno čvrstom zaptivkom. Ova porodica zatvarača karakteriše se otpornim materijalom na hladnoću i UV-zračenje, što garantuje dugotrajnu i pouzdanu upotrebu. Robusni metalni zatvarači mogu se prati u mašini za sudove, što ih čini posebno lakim za održavanje. Zahvaljujući preciznom dizajnu, savršeno pristaju na okrugla grla flaša veličine PP 22 i obezbeđuju sigurno i nepropusno zatvaranje. Zatvarači na navoj idealni su za upotrebu u prehrambenoj i pićarskoj industriji, laboratorijama ili za čuvanje osetljivih tečnosti.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.

























