Caše i flaše Zatvarač sa navojem sa dva početka, PE plastika, plavi, za otvor: PET 38 mm

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 40 mm |
| Težina | 5,5 g |
| Visina | 15 mm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | PE |
| Boja | Plava |
| Veličina usta | PET 38 mm |
Prijava
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 40 mm |
| Težina | 5,5 g |
| Visina | 15 mm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | PE |
| Boja | Plava |
| Veličina usta | PET 38 mm |
Prijava

Zakrivni poklopac sa dvostrukim navojem – visokokvalitetan za raznovrsne primene
Proizvodna serija "Zakrivni poklopac sa dvostrukim navojem" iz Flaschenland-a odlikuje se vrhunskom izradom i posebno razvijenim dihtungom, koji obezbeđuje sigurno i pouzdano zatvaranje PET boca sa otvorom od 38 mm. Posebno je istaknut dvostruki navoj koji omogućava jednostavno i brzo otvaranje i zatvaranje. Ovi poklopci su izrađeni od čvrstog, plavog PE plastike, otporne na hladnoću i UV zračenje, čime se garantuje dugotrajnost i funkcionalnost čak i u zahtevnim uslovima. Takođe, mogu se prati u mašini za pranje sudova, što olakšava čišćenje i ponovnu upotrebu. Dodatno zapečaćeni poklopac garantuje nepropusno zatvaranje, idealno za tečne proizvode poput mleka i sokova.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.








