Caše i flaše Zatvarač sa navojem sa uloškom za špric, PP-plastika, zelena, za grlo: 24/410

| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 27 mm |
| Težina | 5 g |
| Visina | 28 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Zelena |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 27 mm |
| Težina | 5 g |
| Visina | 28 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Zelena |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Zatvarač sa špric-uloškom – sigurno, praktično i stilizovano
Serija proizvoda "Zatvarač GPI 410" iz Flaschenland-a impresionira svojom visokokvalitetnom izradom od čvrstog PP plastike i promišljenim dizajnom sa integrisanim špric-uloškom. Glavna karakteristika ovih zatvarača je njihova kombinacija funkcionalnosti i dugotrajnosti, koja obezbeđuje sigurnu i praktičnu upotrebu. Zatvarači su posebno dizajnirani za grla veličine 24/410 i odlikuju se otpornosti na hladnoću kao i mogućnošću pranja u mašini za sudove. Zeleni ton ne samo da pruža privlačan izgled, već omogućava i jednostavnu identifikaciju u skladištu ili tokom upotrebe. Zahvaljujući visokokvalitetnom polipropilenskom materijalu, zatvarači su otporni na mnoge hemikalije i garantuju hermetičko zatvaranje.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.























