Caše i flaše Zatvarač sa navojem za okruglu bocu sa iglom, PE plastika, bela, za grlo: GL 22

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 48 mm |
| Težina | 5 g |
| Visina | 30 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Bela |
| Veličina usta | GL 22 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 48 mm |
| Težina | 5 g |
| Visina | 30 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Bela |
| Veličina usta | GL 22 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Zatvarač sa navojem za okruglu bocu sa iglom – sigurno, praktično i sa stilom
Serija proizvoda „Zatvarač sa navojem za okruglu bocu sa iglom“ izrađena od visokokvalitetnog PE plastike odlikuje se robusnom izradom i preciznom funkcionalnošću. Posebno dizajnirana za okrugle boce sa grlom GL 22, ova porodica zatvarača nudi sigurno i pouzdano rešenje za različite oblasti primene. Zatvarači su napravljeni od izdržljivog, belog polietilena (PE), otpornog na hladnoću i UV-zračenje. Zbog toga su optimalni za upotrebu u zahtevnim uslovima okoline. Integrisani igličasti umetak omogućava kontrolisano doziranje i jednostavnu upotrebu, što ovu seriju proizvoda čini posebno svestranom. Zatvarači su precizno prilagođeni standardnom grlu GL 22 i obezbeđuju hermetičko zatvaranje i sigurnu zaštitu.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















