Caše i flaše Zatvarač sa navojem za okruglu bocu sa uloškom za špric, PE plastika, bela, za grlo: DIN 25

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 61,5 mm |
| Težina | 4 g |
| Visina | 32 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PE |
| Boja | Bela |
| Veličina usta | DIN 25 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 61,5 mm |
| Težina | 4 g |
| Visina | 32 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PE |
| Boja | Bela |
| Veličina usta | DIN 25 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Zatvarač sa navojem za okruglu bocu sa iglom – siguran, praktičan i stilski
Serija proizvoda "Zatvarač sa navojem za okruglu bocu sa iglom" iz Flaschenland-a odlikuje se visokom funkcionalnošću i izdržljivošću, i posebno je dizajnirana za okrugle boce sa DIN 25 grlom. Glavna karakteristika je integrisana igla koja omogućava precizno doziranje i jednostavnu upotrebu. Ovi zatvarači su izrađeni od čvrstog PE plastike u beloj boji, koja je otporna na hladnoću i UV zračenje. Zbog toga su idealni za upotrebu u različitim uslovima okoline i garantuju dug vek trajanja. Zatvarači su posebno razvijeni za liniju proizvoda PE okruglih boca i savršeno pristaju na boce sa DIN 25 grlom.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















