Caše i flaše Zavrtni čep, PP-plastika, crni, za otvor: DIN 55

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 59,6 mm |
| Težina | 9 g |
| Visina | 17,4 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Crna |
| Veličina usta | DIN 55 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Prečnik - spolja | 59,6 mm |
| Težina | 9 g |
| Visina | 17,4 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Crna |
| Veličina usta | DIN 55 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Zatvarač na navoj – siguran, praktičan i stilski
Serija proizvoda „Zatvarač na navoj DIN“ iz Flaschenland-a nudi visokokvalitetne, tehnički usavršene zatvarače od robusnog PP plastike, posebno dizajnirane za grla prema DIN 55 standardu. Glavna karakteristika ove serije je dodatno zapečaćeni zatvarač na navoj, koji zahvaljujući posebnoj zaptivci obezbeđuje sigurno i pouzdano zatvaranje. Zatvarači su izrađeni od dugotrajnog, crnog polipropilena (PP), otpornog na hladnoću i UV zračenje, te stoga zadržavaju svoj oblik i funkciju čak i u zahtevnim uslovima. Takođe, pogodni su za pranje u mašini za sudove, što omogućava lako čišćenje i ponovnu upotrebu. Zatvarači su okruglog oblika i savršeno pristaju na flaše sa standardizovanim DIN 55 grlom.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.






















