Caše i flaše Zavrtni zatvarač, ABS plastika, vodeno plava, za otvor: GPI 33/400

| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 37 mm |
| Težina | 5 g |
| Visina | 14,2 mm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | Aluminijum |
| Boja | Plava |
| Veličina usta | GPI 33/400 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
|---|---|
| Pogodno za štampu | Nein |
| Prečnik - spolja | 37 mm |
| Težina | 5 g |
| Visina | 14,2 mm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| materijal | Aluminijum |
| Boja | Plava |
| Veličina usta | GPI 33/400 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Zatvarač na navoj – siguran, praktičan i stilski
Serija proizvoda „Zatvarač na navoj GPI 400“ iz Flaschenlanda odlikuje se visokom funkcionalnošću i pouzdanošću, naročito zahvaljujući robusnom zatvaraču od ABS plastike u vodenoplavoj boji, koji je posebno razvijen za grlo GPI 33/400. Ova serija zatvarača impresionira kombinacijom kvalitetnih materijala i promišljene tehnologije: zatvarač je izrađen od dugotrajne, na hladnoću otporne ABS plastike, koja je takođe otporna na UV zračenje, čime zadržava svoj kvalitet i pod uticajem sunčeve svetlosti. Dodatno zapečaćeni zatvarač obezbeđuje sigurno i nepropusno zatvaranje koje pouzdano sprečava curenje. Pored toga, zatvarač je pogodan za pranje u mašini za sudove, što čišćenje i ponovnu upotrebu čini posebno jednostavnim.
*Popusti se odnose na uštede u odnosu na pojedinačnu cenu.
Važno: Poklopci moraju biti naručeni zasebno. Molimo vas da proverite da li su dodati u vašu korpu.

























